Serik Bosch servisi 2001 tarihinden bu zamana Bosch, Serik bölgesinde sizlere hizmet sunarak mutlu müşteri portföyünü büyütmeye devam etmektedir. Bosch servisiSerik ilçesinde Bosch servisi olarak gün geötikçe büyüyor ve profesyonel servis ekibimiz ile haftanın 5 günü sizlere hizmet vermektedir. Serik Bosch Servisi olarak bundan gurur duyuyoruz. "Serik Bosch servisi" denilince akla ilk olarak profesyonel hizmet ve sınırsız Bosch Servis anlayışı geliyor. Antalya Bosch Servisi Serik bölgesinde Bosch servisi olarak hijyen prensiplerini uygulayan tek Bosch Servisi olmak bizler için birer gurur kaynağı oluyor.

Serik Bosch servisi galoş projesi ile siz müşterilermize Servislerimizin hijyenlerini sizlere sunuyor. Bosch teknik servisiSerik semtinde geçerli online randevu sistemini kullanarak Teknik Servislerimizi kontrol altında bulunduruyoruz. Serik Bosch servisi tarafından alacağınız tüm servis hizmetleri 2 yıl ücretsiz olarak garanti kapsamında olmakla beraber arızanın tekrarlanması durumunda ücret iadesi talebinizi  şartsız yerine getirmektedir. Serik ilçesinin tüm halkına hitap eden Serik Bosch servisi sizlere hizmet vermekten gurur duymakta.

Bosch servis Serik semtinde bulunan tüm Bosch markası kullanan müşterilerimizin; Bosch Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili ekibimiz haftanın 6 günü sizlere hizmet vermektedir. Bosch Çamaşır Makinenizde su almama, yıkamama, sıkmama ve diğer arızalarda bizimle görüşmeniz mümkündür. Bosch Buzdolabınızda soğutma problemi yaşıyorsanız çözüm bulmak için doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Bosch Bulaşık Makinenizde su alma, su boşaltmama, temiz yıkamama ve ıslak bırakma gibi sorunlarınızda bizlerle  24 saat irtibat kurmanız mümkündür.

Bir cevap yazın