Konyaaltı Bosch servisi 1998 yılından bu yana  Konyaaltı ilçesinde sizlere hizmet vererek mutlu müşteri portföyünü arttırıyor. Konyaltı ilçesinde Bosch servisi olarak günden güne büyüyen  hizmet kalitemiz ve profesyonel  çalışma ekibimiz ile haftanın 6 günü  hizmet veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Konyaaltı Bosch servisi denilince ilk akla profesyonel anlayış ve profesyonel hizmet gelir. Konyaaltı ilçesinde Bosch servisi olarak hijyen kurallarını uygulayan tek firma olarak hizmetinizdeyiz.

Konyaaltı Bosch servisi galoş uygulaması ile hizmet vererek müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bosch servisi, Konyaaltı ilçesinde online randevu sistemini kullanarak yenilenen teknolojiye ayak uyduruyor. Konyaaltı Bosch servisi ile alacağınız tüm hizmetler 1 yıl olarak ücretsiz garanti kapsamında olmakla beraber arızanın tekrarlanması durumunda gerekirse ücret iadesini  koşulsuz ve şartsız iade ediyor.

Konyaaltı ilçesinde bulunan tüm Bosch markası kullanan müşterilerimize, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Buzdolabı gibi ürünlerde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili bilgili ekiplerimiz haftanın 6 günü hizmetinizde bekliyor. Bosch Çamaşır Makinenizde su almama, yıkamama, sıkma ve diğer arızalarda bize ulaşabilirsiniz. Bosch Buzdolabınızda soğutma problemi yaşıyorsanız çözüm için doğru yerdesiniz. Bosch Bulaşık Makinenizde su alma, su boşaltmama, temiz yıkamama ve ıslak bırakma gibi problemlerinizde bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın