Bosch çamaşır makinesi CL hata kodu, uyarısı alıyorsanız. Cihazınızda arıza var anlamına gelmez. Çamaşır makinenizin çocuklara özel bir özelliğini etkinleştirmiş olmalısınız. Bosch çamaşır makinesi CL arıza, anlamı içermez çoğu zaman. Ekrandaki CL uyarısını silmek istiyorsanız cihazınızın seri numarası ve model numarasını hazır bir şekilde bulundurup servisi aramalısınız.

Bosch çamaşır makinesi CL arıza". Çünkü bu uyarı her cihazda farklı farklı işlemlerde giderilebilir. Bunun için antalya bosch servisi' ni arayıp destek alabilirsiniz. Bu arıza çamaşır makinanızda bulunan tuşların bazılarına bastığınızda gelebilir. Zaman zaman elektrikler gidip geldiğinde de görülmüştür. Genelde Cl uyarısı alan cihazlarda arıza görüşmemiştir. Tabi bunun kesin net cevabını teknisyenlerin inceleme sonucunda belli olacaktır. Çok nadirde olsa bazen CL uyarısını ekrandan silemediğini de olabilir. En sağlıklı yöntem size en yakın bosch servisi' ni arıyarak yardım almanızdır. Bilmeden istemeden tuşlarla kendi çabanızla bilinçsiz birşekilde ekrandan silmeye çalışıyorsanız başka hatalara sebep olabilirsiniz. Çünkü çamaşır makineniz de bulunan bütün tuşların kendine ait görevleri vardır. O yüzden bilinçsiz bir şekilde basıldığında istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

 Size en yakın antalya bosch servisi' ne ulaşmak istiyorsanız;

444 2 492' yi arıyabilirsiniz.

Size tavsiyemiz elektronik cihazlarınızın genel bakımlarını geciktirmemeniz olucaktır. Ev aletlerinin bakımları zamanında yapıldığında daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlar gıda yolu veya başka yollarla bakterileri vucudumuza bulaştırabilmesi çok kolaydır. Sağlığınız için beyaz eşyalarınıza mutlaka bakım yaptırın. Özellikle klimaların bakımları her yıl aksatılmadan yapılmalıdır. Hava yolu ile bir çok hastalığa sahip olabilmemiz mümkündür.

 Teknik arıza kısmına gelince zamanı dolmuş parçaları bozulmadan değiştirmeniz sizin faydanıza olucaktır. Örnek vermek gerekirse çamaşır makinesinin amastörleri bozulduğunda tambur bilye grubuna zarar verebilir. Bu hasar size 4-5 kat daha fazla ücret ödemenize yol açar. Evinize gelen servis ekiplerinden cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmanız için önemli püf noktaları mutkala sorunuz. Yılların deneyimi ile fikirlerin birleşmesi sonucu bir çok cihaz 2 kat daha fazla uzun ömürlü kullanılabiliyor. Antalya bölge servislerine ulaşıp yardım istiyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olucaktır sorununuzun çözülmesine profosyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Antalya Bosch Servisi

444 2 492

Muratpaşa Bosch Servisi

0(242) 259 2001

Kepez Bosch Servisi

0(242) 259 2005

Konyaaltı Bosch Servisi

0(242) 259 2007

Aksu – Kundu Bosch Servisi

0(242) 259 2009

 

Bir cevap yazın