Bosch buzdolabı alarm ışığı yanıp sönüyorsa buzdolabınızın soğutma ile ilgili problemi vardır. Alarm uyarısı sadece soğutma ile ilgili değil cihazınızın herhangi bir parçası arızalanırsa yine alarm uyarısı verebilir. Bunu anlamanın en güzel yolu bir beyaz eşya teknisyeninden yardım almaktır. Uyarı zaman zaman gidip gelebilir arızanın olmadığı anlamına gelmez. Elinizde susturabilirsiniz ama yine sorunu çözmüş olmazsınız. Bu tür uyarıları cihazdaki arızalar nedeni ile alırsınız.

Bosch buzdolabınızı her yıl mutlaka bakım yaptırmalısınız. Çünkü arızaların bir çoğu yapılan bakımlar sayesinde ortaya çıktığı görülmüştür. Buzdolabınıza yıllık bakım yaptırmanız sizi bir çok masraftan kurtarabilir. Elektronik karta sahip bir buzdolabı kullanıyorsanız cihazın bağlı olduğu pirize mutlaka akım korumalı bir piriz ile değiştiriniz. Akım korumalı pirizler buzdolabınızın elektronik kısımlarında oluşabilicek bir çok arızadan kurtarır cihazınızı.

Bosch buzdolabı alarm veriyor ise alarm sesi geliyor ise aşşağıdaki iletişim bilgileri sayesinde size en yakın bosch servisini arayarak yardım alabilirsiniz.

Antalya Bosch Servisi

444 2 492

Muratpaşa Bosch Servisi

0(242) 259 2001

Kepez Bosch Servisi

0(242) 259 2005

Konyaaltı Bosch Servisi

0(242) 259 2007

Aksu – Kundu Bosch Servisi

0(242) 259 2009

3 yorum

Bir Cevap Yazın